redakcja@redakcjaBB.pl

tel. 512 65 65 08

redakcjaBB

ul. Krasińskiego 5a, 1. piętro

43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku, 11:00 – 18:00

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny!


Dominik Kaczmarczyk

KOORDYNACJA redakcjaBB
dominik@redakcjaBB.pl


Maja Dębowska

STRATEGIA, PLANOWANIE, FUNDRAISING

maja@redakcjaBB.pl


Alicja Jakimów

OPRAWA GRAFICZNA PROJEKTU
I WSPARCIE FOTOGRAFICZNE

alicja@redakcjaBB.pl


Kasia Tyszecka

KOORDYNACJA KtoToWie,
kasia@redakcjaBB.pl


Mariia Zhyltsova

KOORDYNACJA przed|PRACA

mariia@zrobmyto.pl


Dorota Łaski

ASYSTENTKA PROJEKTU redakcjaBB
dorota@redakcjaBB.pl


Anna Cieśla

AMBASADORKA PROJEKTU


ORGANIZATOR

ZRÓBMY.TO
info@zrobmyto.pl
tel. 512 65 65 08


ORGANIZATOR

TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ
BIELSKA-BIAŁEJ I PODBESKIDZIA
biuro@przyjaciele.podbeskidzie.pl
tel. 33
822 05 29 w. 21 lub 26