#gramy doBBRo!

Bacznie śledząc aktualne wydarzenia, czasem łatwo zapomnieć, że w ludziach jest jeszcze dobro. Tymczasem ono jest i jest go nawet bardzo dużo, co udowodnili organizatorzy koncertu #gramy doBBro, tworząc wydarzenie, które na długo zapadło wszystkim uczestnikom w pamięć.

M

W piątkowy wieczór teatr Polski w Bielsku-Białej wypełnił się ludźmi. Wśród nich znaleźli się różnoracy artyści, lecz równie wielu słuchaczy zasiadło na widowni. Cel mieliśmy wspólny — wypowiedzieć słowo i je usłyszeć. Nie tylko graliśmy doBBro, ale także staraliśmy się wziąć je sobie do serca.

Atmosfera w środku, ale także i na zewnątrz teatru, gdzie przed telebimem zasiadali zainteresowani przechodnie, była przejmująca. Uśmiechałom się na widok poruszonych występami ludzi i jednocześnie zachwycała mnie ta idea wtłoczona w życie. Gramy i mówimy o tym, jak wielką wartością w życiu jest szukanie dobra i stawanie się jego częścią. W powietrzu dało się wyczuć ciepło, które obudziło się dzięki tej wiadomości.

Już pojawiły się wieści, że odbędą się kolejne edycje i bardzo się cieszę, że stawiamy czoła otaczającej nas nienawiści.

Zdjęcia: M